Branże

Niszczenie dokumentów dla firm i instytucji

Współpracujemy z instytucjami, organizacjami oraz małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami z niemal każdej rynkowej branży. Jako lider w zakresie bezpiecznego niszczenia danych i dokumentów, nieustannie pomagamy firmom działającym w wielu sektorach i branżach w ochronie ich najcenniejszych aktywów: poufnych oraz wrażliwych informacji.

Pomożemy również Twojej firmie, niezależnie od branży, w której działasz

Bez względu na rodzaj prowadzonej przez Ciebie działalności, a także od wielkości Twojego przedsiębiorstwa, rekomendujemy swoje usługi w zakresie kompleksowego i całkowicie bezpiecznego niszczenia dokumentacji papierowych oraz poufnych informacji z nośników cyfrowych. Dowiedz się, w jaki sposób możemy pomóc Twojej firmie lub organizacji chronić to, co naprawdę ważne.

Branże które obsługujemy

Niszczenie dokumentów

Opieka zdrowotna

Chroń prywatność pacjentów, niszcząc dokumenty oraz dbając o to, by poufne informacje nie trafiły w niepowołane ręce. Średni koszt naruszenia danych w sektorze medycznym przekracza wartość 7 mln dolarów, a w branży opieki zdrowotnej w ubiegłym roku odnotowano przynajmniej 95 naruszeń zasad bezpieczeństwa. Aż 25% naruszeń informacji spowodowanych jest błędem lub zaniedbaniem pracownika. Dzięki CrossCut dokumentacja medyczna w Twojej placówce medycznej pozostanie w pełni bezpieczna. Nieprawidłowe obchodzenie się z którąkolwiek z tych informacji może skutkować karami finansowymi, procesami sądowymi, a nawet utratą licencji lekarskiej.

Niszczenie dokumentów

Administracja publiczna

Pomagamy organizacjom rządowym i administracji publicznej chronić poufne informacje. Gromadzone i przetwarzane dane przez organy administracji publicznej wymagają możliwie najwyższego stopnia ochrony, co regulowane jest przez przepisy, wytyczne oraz regulacje prawne. Czy wiesz, że aż 25% naruszeń informacji w administracji publicznej wynika z zaniedbań lub błędów pracowniczych? Wedle zgromadzonych danych, w ciągu każdej godziny aż 229 000 rekordów z publicznych archiwów jest gubione lub kradzione. Oferowana usługa niszczenia dokumentów i cyfrowych nośników zapewnia zintegrowany i kompleksowy pakiet usług opracowanych w celu pełnej ochrony organizacji rządowych i pozarządowych przed karami wynikającymi z nieprawidłowej ochrony danych.

Niszczenie dokumentów

Biura rachunkowe

Jako profesjonalna firma księgowa zapewne zdajesz sobie sprawę, jak ważne informacje przetwarzasz i gromadzisz podczas codziennej pracy. Dbając o bezpieczeństwo wrażliwych i poufnych informacji Twoich klientów, jesteś w stanie wznieść swoje usługi księgowe na zupełnie nowy poziom. Sukces Twojej firmy w dużej mierze opiera się na przetwarzaniu ważnych informacji i na zasadzie zachowania ich poufności. Czy wiesz, że w ubiegłym roku aż 14% naruszeń danych miało miejsce w branży księgowej? Ochroń swoją firmę i klientów – postaw na kompleksowe usługi niszczenia dokumentacji i nośników cyfrowych dostarczane przez CrossCut.

Niszczenie dokumentów

Hotele

Skupiając się na zapewnianiu swoim gościom możliwie najwyższej jakości usług hotelarskich, nie zapomnij o bezpieczeństwie wrażliwych i poufnych informacji o swoich klientach. Stawiając na CrossCut, zadbasz o kompleksową ochronę prywatności. Wedle rynkowych badań, co czwarty incydent z kradzieżą poufnych informacji dotyczył branży hotelarsko-gastronomicznej. Kradzież osobowych danych w branży hotelarskiej w latach 2013 – 2016 wzrosła aż o 48%. Czy jesteś gotów ponieść takie ryzyko? Wybierając naszą profesjonalną usługę niszczenia dokumentów i nośników cyfrowych informacji jesteś w stanie zagwarantować swoim klientom 100% bezpieczeństwo danych, które zostawiają w Twoim hotelu

Niszczenie dokumentów

Kancelarie prawne

Kancelarie prawne to prawdziwe magazyny prywatnych i poufnych informacji. Ze względu na wagę i wartość gromadzonych w kancelariach informacji i danych, wiele z nich decyduje się na skorzystanie z profesjonalnych usług niszczenia dokumentacji papierowej oraz zdigitalizowanej. Nie ryzykuj i nie narażaj się na ogromne kary finansowe, utratę przychodu i reputacji, a także na sprawy sądowe i cofnięcie licencji – zadbaj o bezpieczeństwo danych Twoich klientów. Postaw na kompleksowe usługi niszczenia dokumentacji z CrossCut. Dzięki elastycznemu i skutecznemu podejściu, jesteśmy liderami na rynku niszczenia dokumentacji

Niszczenie dokumentów

Duże firmy

Duże firmy i korporacje generują potężne ilości dokumentów oraz danych cyfrowych, które po odpowiednim czasie muszą zostać zniszczone w bezpieczny i sprawdzony sposób. Stawiając na kompleksowe usługi niszczenia dokumentacji CrossCut, Twoje przedsiębiorstwo uzyskuje: skonsolidowane płatności, pełną obsługę i know-how, a także raporty i certyfikaty dotyczące niszczenia dokumentów. Decydując się na usługę regularnego niszczenia dokumentacji, Twoje przedsiębiorstwo może w sposób bezpieczny i optymalny cenowo pozbyć się wrażliwych danych i informacji. Postaw na bezpieczeństwo i wszechstronność usług – wybierz CrossCut.

Niszczenie dokumentów

Małe i średnie firmy

Usługa niszczenia dokumentacji CrossCut dla małych i średnich – to się opłaca. Nasza oferta jest zaprojektowana i precyzyjnie zoptymalizowana w celu zaspokojenia potrzeb małych oraz średnich przedsiębiorstw, które nie generują zbyt dużej ilości papierowej dokumentacji, a także nie dysponują znaczną ilością nośników cyfrowych danych do utylizacji. Możemy zaoferować Tobie i Twojemu przedsiębiorstwu atrakcyjny i zintegrowany pakiet usług, który został opracowany, by kompleksowo chronić reputację i bezpieczeństwo Twojej firmy. Uniknij kar związanych z naruszeniem danych osobowych i wrażliwych informacji, postaw na nasze usługi.

Niszczenie dokumentów

Ubezpieczenia

Każda firma ubezpieczeniowa lub broker ubezpieczeniowy muszą zapewnić swoim klientom gwarancję zabezpieczenia ich danych przed utratą, kradzieżą oraz uszkodzeniem. Stawiając na zdrowe relacje oparte na zaufaniu i poufności, nie możesz pozwolić sobie na niszczenie dokumentacji w nieprofesjonalny sposób. Twoi klienci oczekują, że ochronisz ich osobiste dane przed zagrożeniami i ryzykiem naruszenia ze strony osób trzecich. Czy wiesz, że w ubiegłym roku w branży ubezpieczeniowej i finansowej odnotowano nawet 14% naruszeń, które doprowadziły do kradzieży wrażliwych i poufnych informacji? Ochroń swój biznes i reputację – postaw na kompleksowe usługi niszczenia dokumentacji i danych cyfrowych z CrossCut.

Niszczenie dokumentów

Usługi finansowe

Niszczenie poufnych informacji to podstawa prawidłowego funkcjonowania podmiotów działających w sektorze finansowym. Wrażliwe i poufne informacje to najcenniejsze aktywa instytucji finansowych. Chroń je w sposób odpowiedzialny i w pełni profesjonalny. Od 2016 roku aż o 937% wzrosła ilość naruszeń poufnych informacji w finansach. W 2017 roku skradziono nawet 200 mln rekordów dotyczących poufnych informacji w branży finansowej. Te niepokojące dane stanowią dopiero wierzchołek góry lodowej, jaką jest malejące bezpieczeństwo wrażliwych informacji o klientach organizacji i instytucji finansowych. Zadbaj o swoją reputację, postaw na kompleksową usługę utylizacji dokumentacji oraz danych z cyfrowych nośników i ochroń interes swoich klientów z CrossCut.