Niszczenie dokumentów Słupsk

Utrzymaj poufne informacje w tajemnicy.

Czy jesteś pewien, że odpowiednio traktujesz wrażliwe i poufne dane? Od tego, w jaki sposób się z nimi obchodzisz, zależy reputacja oraz bezpieczeństwo Twojego przedsiębiorstwa. Chroniąc Twoje dane, umieszczasz papierowe dokumenty w pojemnikach CrossCut, następnie są odbierane i niszczone, a ich ścinki poddawane są proekologicznemu recyklingowi.

Niszczenie dokumentów

Za naruszenie nowych przepisów wprowadzonych przez RODO, kary mogą wynieść nawet 20 milionów euro lub do 4% wartości rocznego obrotu przedsiębiorstwa . Zadbaj o ochronę za mniej, niż wydajesz na kawę każdego miesiąca!

Niszczenie dokumentów

JAK TO DZIAŁA

Niszczenie dokumentów

KROK 1

Otrzymasz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Niszczenie dokumentów

KROK 2

Wybierasz, gdzie i kiedy chcesz skorzystać z naszych usług.

Niszczenie dokumentów

KROK 3

Przyjeżdżamy, zabieramy i niszczymy dokumenty.

Niszczenie dokumentów

KROK 4

Uzyskujesz certyfikat bezpiecznego zniszczenia dokumentów.

Obowiązek każdej firmy - niszczenie dokumentów Słupsk

Firmy mają obowiązek dbać o bezpieczeństwo zgromadzonych danych poufnych. Obowiązek ten powstaje już w momencie pozyskania danych, a kończy się dopiero w chwili utylizacji dokumentów. W tym ostatnim pomóc może nasza firma. W CrossCut oferujemy profesjonalne niszczenie dokumentów Słupsk z wykorzystaniem bezpiecznych pojemników.

Bezpieczne niszczenie dokumentów Słupsk

Niszczenie dokumentów jest jednym z ważniejszych procesów, który muszą realizować przedsiębiorstwa w związku z wprowadzeniem RODO. Proces ten nie może jednak przebiegać przypadkowo. Trzeba pamiętać, że mamy do czynienia z dokumentami, które zawierają newralgiczne informacje, w tym poufne dane osobowe czy biznesowe. Zadaniem każdej odpowiedzialnej firmy jest zabezpieczenie ich, żeby nie dostały się w niepowołane ręce. Mogłoby to nie tylko narazić na szwank reputację przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim mieć negatywne konsekwencje dla klientów i kontrahentów

W CrossCut zapewniamy bezpieczne niszczenie dokumentów Słupsk. Wykorzystujemy do tego specjalne plombowane pojemniki. Dodatkowo oferujemy możliwość bieżącego śledzenia dokumentów, na każdym etapie procesu ich utylizacji. Po ich zniszczeniu, wystawiamy specjalny certyfikat. Potwierdza on, że twoje materiały zostały bezpiecznie zniszczone. 

Ile kosztuje niszczenie dokumentów Słupsk?

Średni miesięczny koszt niszczenia dokumentów Słupsk nie przekracza 80 złotych. Przeliczając to na dni robocze, okazuje się, że kosztuje to mniej niż mały kubek dobrej kawy. W takiej cenie otrzymujesz od nas komfort i wygodę, a przede wszystkim gwarancję, że powierzone nam dokumenty zostaną bezpiecznie zniszczone.

W tej kwocie oferujemy dostarczenie specjalnego pojemnika (Cross Box) do miejsca pracy. Jest on zaplombowany, co uniemożliwia osobom nieuprawnionym ingerencję. Następnie w umówionym terminie odbiorami pojemnik i przeznaczamy do go utylizacja. Ta odbywa się w specjalnych latach, gdzie zapewniony jest najwyższy standard bezpieczeństwa. Cały ten proces odbywa się bez udziału pracowników Twojej firmy – nie muszą nawet przygotowywać dokumentów. Gwarantuje to naszym klientom ogromny komfort.

Firma oferująca niszczenie dokumentów Słupsk

Wieloletnie doświadczenie i współpraca z klientami z całego kraju pozwoliły nam zdobyć ogromne doświadczenie w procesie utylizacji dokumentów. Dzięki temu wykonywane przez nas usługi stoją na wysokim poziomie. Potwierdza to długa lista partnerów, którzy korzystają z oferowanego przez nas niszczenia dokumentów Słupsk.