Regularna usługa niszczenia dokumentów

Za naruszenie nowych przepisów wprowadzonych przez RODO, kary mogą wynieść nawet 20 milionów euro lub do 4% wartości rocznego obrotu przedsiębiorstwa. Zadbaj o ochronę za mniej, niż wydajesz na kawę każdego miesiąca!

Utrzymywanie poufnych informacji w tajemnicy.

Czy jesteś pewien, że odpowiednio traktujesz wrażliwe i poufne dane? Niszczenie dokumentów w obecnych czasach jest bardzo ważne. Od tego, w jaki sposób się z nimi obchodzisz, zależy reputacja oraz bezpieczeństwo Twojego przedsiębiorstwa. Chroniąc Twoje dane, umieszczasz papierowe dokumenty w pojemnikach CrossCut, skąd są zabierane i niszczone, a następnie ich ścinki poddawane są proekologicznemu recyklingowi.

 

Uzyskaj unikalne korzyści wynikające z regularnej usługi niszczenia papieru.

 • Regularnie planowane odbiory dokumentów, elastycznie dopasowane do Twojego czasu;
 • Bezpieczne zamknięte pojemniki CrossBox bezpośrednio w Twoim biurze;
 • Po każdej usłudze otrzymujesz certyfikat bezpiecznego zniszczenia dokumentów;
 • Cały zniszczony papier jest w 100% poddawany recyklingowi;
 • Najbezpieczniejszy i kompleksowy system niszczenia dokumentów – od ich zbiórki, poprzez transport aż po bezpieczną utylizację.
 

CrossBox

 
CrossCut zabezpieczy Twoje miejsce pracy


Dzięki bezpiecznym pojemnikom CrossBox umieszczanym bezpośrednio w Twoim miejscu pracy poufne informacje, wrażliwe dane oraz zbędne dokumenty nigdy nie trafią w niepowołane ręce. CrossCut sprawi, że Twoi pracownicy i klienci, a także całe przedsiębiorstwo pozostanie bezpieczne a niszczenie dokumentów będzie odbywało się w odpowiedni sposób.

 

 

  

CrossCut chroni to co ważneTwoje Twoje bezpieczeństwo naszym priorytetem. Dlatego też dajemy Ci możliwość kompleksowego śledzenia swoich dokumentów. Na proces zabezpieczania, monitorowania i niszczenia dokumentów w CrossCut składa się:

 • Plombowanie i numerowanie worków na dokumenty;
 • CrossBoxy odporne na manipulacje oraz dostęp niepowołanych osób;
 • Plombowanie pojazdów i bezpieczne skrzynie ładunkowe, które zabezpieczą dokumenty podczas ich transportu;
 • Śledzenie pojazdów za pomocą systemów lokalizacyjnych GPS;
 • Niszczenie zawartości pojemników przez doświadczony personel w zabezpieczonym, monitorowanym i strzeżonym obiekcie.

 

Cenimy Twój komfort i czas

W CrossCut cenimy Twój czas oraz komfort, dlatego zapewniamy Ci możliwie najdogodniejsze warunki współpracy. Niszczenie dokumentów z CrossCut to:

 • Brak konieczności przygotowywania dokumentów do niszczenia. Możesz dostarczyć je nam całymi segregatorami;
 • Sprawna praca konwojenta. Wystarczy, że wskażesz mu miejsce, z którego ma zabrać dokumenty, a nasz pracownik na Twoich oczach umieści wybrane dokumenty w bezpiecznych i plombowanych pojemnikach;
 • Gwarancja poprawy komfortu pracy. Regularne niszczenie dokumentów wpływa na poprawę bezpieczeństwa całego przedsiębiorstwa.

 

Jak oszacować ilość dokumentów do zniszczenia?

Nie musisz sam zliczać dokumentów i danych do zniszczenia. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer: +48 600 24 24 34, a przydzielony Ci pracownik CrossCut pomoże w oszacowaniu ilości dokumentów do zniszczenia i przygotuje ofertę precyzyjnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Uzyskaj certyfikat z CrossCut

Po każdej ukończonej usłudze niszczenia dokumentów otrzymasz od nas certyfikat potwierdzający, że twoje materiały zostały bezpiecznie zniszczone. Certyfikat bezpiecznego zniszczenia dokumentów jest dowodem na to, że Twoje dane nie są już zagrożone, a Twoja firma jest zgodna z odpowiednimi przepisami o ochronie prywatności. Certyfikat to gwarancja bezpieczeństwa i spokój ducha.

 

Zainteresowany regularną usługą niszczenia dokumentów?

JAK TO DZIAŁA

Niszczenie dokumentów

KROK 1

Otrzymasz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Niszczenie dokumentów

KROK 2

Wybierasz, gdzie i kiedy chcesz skorzystać z naszych usług.

Niszczenie dokumentów

KROK 3

Przyjeżdżamy, zabieramy i niszczymy dokumenty.

Niszczenie dokumentów

KROK 4

Uzyskujesz certyfikat bezpiecznego zniszczenia dokumentów.