Niszczenie dokumentów Chojnice

Utrzymaj poufne informacje w tajemnicy.

Czy jesteś pewien, że odpowiednio traktujesz wrażliwe i poufne dane? Od tego, w jaki sposób się z nimi obchodzisz, zależy reputacja oraz bezpieczeństwo Twojego przedsiębiorstwa. Chroniąc Twoje dane, umieszczasz papierowe dokumenty w pojemnikach CrossCut, następnie są odbierane i niszczone, a ich ścinki poddawane są proekologicznemu recyklingowi.

Niszczenie dokumentów

Za naruszenie nowych przepisów wprowadzonych przez RODO, kary mogą wynieść nawet 20 milionów euro lub do 4% wartości rocznego obrotu przedsiębiorstwa . Zadbaj o ochronę za mniej, niż wydajesz na kawę każdego miesiąca!

Niszczenie dokumentów

JAK TO DZIAŁA

Niszczenie dokumentów

KROK 1

Otrzymasz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Niszczenie dokumentów

KROK 2

Wybierasz, gdzie i kiedy chcesz skorzystać z naszych usług.

Niszczenie dokumentów

KROK 3

Przyjeżdżamy, zabieramy i niszczymy dokumenty.

Niszczenie dokumentów

KROK 4

Uzyskujesz certyfikat bezpiecznego zniszczenia dokumentów.

Niszczenie dokumentów Chojnice - wygodnie i bezpiecznie

Właściwe pozbywanie się dokumentów zawierających wrażliwe i poufne dane jest dzisiaj dla przedsiębiorstw niezwykle istotne. W świetlne nowych przepisów wprowadzonych przez RODO, naruszenia tej kwestii mogą skutkować bardzo dotkliwymi karami, sięgającymi nawet 20 milionów euro. Niezależnie od tego, czy chcesz pozbyć się większych ilości nagromadzonych przez lata dokumentów, czy szukasz sposobu na to, jak bezpiecznie pozbywać się ich regularnie, możemy Ci pomóc. Zapewniamy profesjonalne, bezpieczne, wygodne i niedrogie niszczenie dokumentów. Chojnice to jedno z miast, które obejmujemy naszymi usługami. Sprawdź naszą ofertę!

Jak przebiega niszczenie dokumentów? Chojnice i okolica

Wszystkie powierzone nam dokumenty są bezpowrotnie niszczone przez doświadczony personel w odpowiednio zabezpieczonym, regularnie strzeżonym i monitorowanym obiekcie. Trafiają do niego w zapewnianych przez nas bezpiecznych, plombowanych na Twoich oczach pojemnikach. Co ważne, po każdej usłudze, otrzymujesz od nas certyfikat bezpiecznego zniszczenia dokumentów. Nie musisz też w żaden sposób przygotowywać ich do utylizacji, przyjmujemy nawet całe segregatory. Wszystkie wygenerowane przy niszczeniu odpady papierowe poddajemy recyklingowi. W ramach naszych usług oferujemy niszczenie dokumentów Chojnice na żądanie (przy większych ilościach) oraz niszczenie regularne (z systematycznym, planowanym odbiorem dokumentów).

Dlaczego warto skorzystać z usługi niszczenia dokumentów?

Niezależnie od wybranej opcji, zawsze zapewniamy własny transport i nie wymagamy żadnego przygotowania odbieranych dokumentów. Cała usługa została stworzona tak, by zapewnić Ci maksymalny komfort i oszczędność czasu. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego oferowane przez nas niszczenie przebiega w sposób kontrolowany na każdym etapie. Z nami zyskujesz możliwość zabezpieczania i monitorowania powierzonych dokumentów. Od plombowania worków na dokumenty, pojazdów i skrzyń ładunkowych, przez nasze autorskie CrossBoxy w Twoim biurze (przy odbiorze regularnym), aż po śledzenie pojazdów za pomocą systemów lokalizacyjnych GPS.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego przedsiębiorstwa z CrossCut!

CrossCut to część firmy DWS, zajmującej się świadczeniem usług w branży biuro-serwisowej. Corocznie obsługujemy przeszło 4 tysiące przedsiębiorstw, instytucji państwowych i samorządowych. Gwarantujemy profesjonalne podejście do współpracy i maksymalne bezpieczeństwo. Zapewniamy szybką realizację oferowanych usług i przyjmujemy dowolne ilości dokumentów. Jeśli chcesz zlecić jednorazowe zniszczenie z odbiorem lub interesuje Cię stała współpraca, zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Zadbaj o komfort pracy i pozbądź się niepotrzebnego ryzyka z CrossCut!