Niszczenie dokumentów Gdynia

Utrzymaj poufne informacje w tajemnicy.

Czy jesteś pewien, że odpowiednio traktujesz wrażliwe i poufne dane? Od tego, w jaki sposób się z nimi obchodzisz, zależy reputacja oraz bezpieczeństwo Twojego przedsiębiorstwa. Chroniąc Twoje dane, umieszczasz papierowe dokumenty w pojemnikach CrossCut, następnie są odbierane i niszczone, a ich ścinki poddawane są proekologicznemu recyklingowi.

Niszczenie dokumentów

Za naruszenie nowych przepisów wprowadzonych przez RODO, kary mogą wynieść nawet 20 milionów euro lub do 4% wartości rocznego obrotu przedsiębiorstwa . Zadbaj o ochronę za mniej, niż wydajesz na kawę każdego miesiąca!

Niszczenie dokumentów

JAK TO DZIAŁA

Niszczenie dokumentów

KROK 1

Otrzymasz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Niszczenie dokumentów

KROK 2

Wybierasz, gdzie i kiedy chcesz skorzystać z naszych usług.

Niszczenie dokumentów

KROK 3

Przyjeżdżamy, zabieramy i niszczymy dokumenty.

Niszczenie dokumentów

KROK 4

Uzyskujesz certyfikat bezpiecznego zniszczenia dokumentów.

Niszczenie dokumentów Gdynia - pozbądź się zbędnego ryzyka!

Twoje miejsce pracy zaczyna wyglądać na zagracone? W magazynie zalega nadmiar niepotrzebnych dokumentów? A może po prostu szukasz sposobu na to, jak bezpiecznie zadbać o porządek w dokumentacji? Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, możemy Ci pomóc. Postaw na w pełni bezpieczne, certyfikowane niszczenie dokumentów. Gdynia to jedno z miast, w którym świadczymy usługę bezpiecznej utylizacji dokumentacji. Zadbamy o to, by zbędne dokumenty nie trafiły w niepowołane ręce. Zapewniamy odbiór i własny transport w asyście wykwalifikowanego personelu oraz bezpieczne, plombowane pojemniki transportowe. Nasze usługi dostosowujemy indywidualnie do Twoich potrzeb.

Czym wyróżnia się oferowana przez nas utylizacja dokumentów Gdynia?

Maksymalne bezpieczeństwo dzięki ściśle określonym procedurom, profesjonalne podejście, ponad 15 lat doświadczenia w branży, szybka realizacja zleceń i konkurencyjne ceny. To główne wyróżniki, którymi wyróżnia się oferowana przez nas utylizacja dokumentów. Gdynia to miasto, w którym świadczymy zarówno usługę niszczenia dokumentów na życzenie, jak i usługę regularnej utylizacji. Z nami możesz pozbyć się w bezpieczny i kontrolowany sposób każdej ilości dokumentów oraz zawartych w nich wrażliwych i poufnych danych. Możesz też zacząć dbać o systematyczne porządkowanie dokumentacji, minimalizując tym samym ryzyko naruszenia przepisów wprowadzonych przez RODO.

Kontrola i certyfikacja, czyli bezpieczne niszczenie dokumentów Gdynia

Oferowane przez nas niszczenie dokumentów jest odpowiedzią na rosnące potrzeby branży. To usługa kompleksowa, stworzona z myślą o Twoim bezpieczeństwie i komforcie. Wiemy, jak istotne jest dbanie o poufność danych, dlatego zapewniamy Ci wiele możliwości kontroli przebiegu zlecenia. Od plombowanych pod Twoim nadzorem pojemników transportowych, przez CrossBoxy służące bezpiecznemu przechowywaniu przeznaczonych do utylizacji dokumentów (umieszczane w Twoim biurze), aż po możliwość śledzenia transportu za pomocą systemu GPS. W ramach każdej zrealizowanej usługi otrzymasz też od nas certyfikat bezpiecznego zniszczenia powierzonej nam dokumentacji. Co roku obsługujemy przeszło 4 tysiące Klientów, w tym instytucji rządowych i samorządowych. Z CrossCut masz pewność.

Jak realizowana jest utylizacja dokumentów Gdynia?

Do każdej współpracy w zakresie utylizacji dokumentów podchodzimy w pełni indywidualnie, dostosowując precyzyjnie przebieg usługi do potrzeb Klienta. Podstawowe jej elementy pozostają jednak niezmienne, mianowicie: zawsze to my zajmujemy się odbiorem i transportem dokumentów, nie wymagając przy tym ich żadnego, specjalnego przygotowania. Przyjmujemy nawet całe segregatory. Następnie nasz wykwalifikowany personel niszczy przewiezioną do naszej strzeżonej placówki dokumentację, a my dostarczamy Ci właściwy certyfikat poświadczający realizację bezpiecznej utylizacji. Ty wskazujesz tylko czas i miejsce odbioru. Skontaktuj się z nami i zadbaj o bezpieczeństwo – swoje, swojej firmy, swoich pracowników i Klientów.