Niszczenie dokumentów Sopot

Utrzymaj poufne informacje w tajemnicy.

Czy jesteś pewien, że odpowiednio traktujesz wrażliwe i poufne dane? Od tego, w jaki sposób się z nimi obchodzisz, zależy reputacja oraz bezpieczeństwo Twojego przedsiębiorstwa. Chroniąc Twoje dane, umieszczasz papierowe dokumenty w pojemnikach CrossCut, następnie są odbierane i niszczone, a ich ścinki poddawane są proekologicznemu recyklingowi.

Niszczenie dokumentów

Za naruszenie nowych przepisów wprowadzonych przez RODO, kary mogą wynieść nawet 20 milionów euro lub do 4% wartości rocznego obrotu przedsiębiorstwa . Zadbaj o ochronę za mniej, niż wydajesz na kawę każdego miesiąca!

Niszczenie dokumentów

JAK TO DZIAŁA

Niszczenie dokumentów

KROK 1

Otrzymasz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Niszczenie dokumentów

KROK 2

Wybierasz, gdzie i kiedy chcesz skorzystać z naszych usług.

Niszczenie dokumentów

KROK 3

Przyjeżdżamy, zabieramy i niszczymy dokumenty.

Niszczenie dokumentów

KROK 4

Uzyskujesz certyfikat bezpiecznego zniszczenia dokumentów.

Niszczenie dokumentów Sopot - dlaczego jest tak ważne?

Regularne niszczenie dokumentów to jedna z najważniejszych czynności, którą musi wykonywać każda firma. Każde przedsiębiorstwo zbiera każdego dnia tzw. dane wrażliwe. Są to przede wszystkim dane osobiste klientów oraz kontrahentów, które zgodnie z wytycznymi RODO należy odpowiednio zabezpieczyć. Jeśli wpadną one w niepowołane ręce, administrator danych naraża się nie tylko na straty wizerunkowe, ale przede wszystkim na ogromne kary finansowe.

Niszczenie dokumentów ma jeszcze jeden aspekt. Często przedsiębiorstwa przechowują na różnych nośnikach (np. kartkach papieru lub płytach CD) informacje dotyczące swoich produktów, know-how lub strategii. Żeby zapewnić bezpieczeństwo przedsiębiorstwu, niezbędne jest prawidłowe niszczenie takich dokumentów.

Niszczenie dokumentów zawierających dane osobowe Sopot

Niszczenie dokumentów Sopot to usługa, którą kierujemy dla firm i przedsiębiorstw z okolic Trójmiasta. Oferujemy fachowe i tanie niszczenie dokumentów zawierających dane osobowe. Robimy to z pomocą pojemników CrossCut, gdzie umieszczane i przechowywane są papiery przeznaczone do utylizacji. W ten sposób chronimy Twoją firmę, dbając o jej reputację.

Taki bezpieczny pojemnik CrossBox umieszczanym bezpośrednio w Twoim miejscu pracy. Dzięki temu, masz wszystkie dokumenty zawierające poufne dane pod ręką. W ustalonym dniu miesiąca, zostanie on odebrany przez pracowników naszej firmy.

Niszczenie dokumentów Sopot - szybko i sprawnie

Współpraca z nami opiera się o proste zasady. Ustalamy warunki współpracy, następnie określamy miejsce oraz termin odbioru dokumentów, a ostatecznie przyjeżdżamy, zabieramy i niszczymy dokumenty. Po wszystkim wystawiamy specjalny certyfikat bezpiecznego zniszczenia dokumentów. To dla Ciebie potwierdzenie, że usługa została przez nas wykonana z największą starannością.

Co ważne, pozyskany podczas niszczenia dokumentów papier jest poddany w 100% recyklingowi. Jest więc to rozwiązanie proekologiczne.

Niszczenie dokumentów zawierających dane osobowe Sopot - ile kosztuje?

Czy niszczenie dokumentów zawierających dane osobowe Sopot jest drogie? W CrossCut oferujemy wygodny model rozliczeniowy, opierający się na comiesięcznej opłacie. Już za 79 złotych oferujemy dostarczenie pojemnika Cross Box o pojemności 50 kg. Cross Box to zaplombowany pojemnik na dokumentacje zawierającą wrażliwe dane, która przeznaczona jest do zniszczenia. Taki box opróżniany jest przez naszych pracowników raz w miesiącu – w ustalonym wspólnie terminie.