Niszczenie dokumentów Trójmiasto

Utrzymaj poufne informacje w tajemnicy.

Czy jesteś pewien, że odpowiednio traktujesz wrażliwe i poufne dane? Od tego, w jaki sposób się z nimi obchodzisz, zależy reputacja oraz bezpieczeństwo Twojego przedsiębiorstwa. Chroniąc Twoje dane, umieszczasz papierowe dokumenty w pojemnikach CrossCut, następnie są odbierane i niszczone, a ich ścinki poddawane są proekologicznemu recyklingowi.

Niszczenie dokumentów

Za naruszenie nowych przepisów wprowadzonych przez RODO, kary mogą wynieść nawet 20 milionów euro lub do 4% wartości rocznego obrotu przedsiębiorstwa . Zadbaj o ochronę za mniej, niż wydajesz na kawę każdego miesiąca!

Niszczenie dokumentów

JAK TO DZIAŁA

Niszczenie dokumentów

KROK 1

Otrzymasz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Niszczenie dokumentów

KROK 2

Wybierasz, gdzie i kiedy chcesz skorzystać z naszych usług.

Niszczenie dokumentów

KROK 3

Przyjeżdżamy, zabieramy i niszczymy dokumenty.

Niszczenie dokumentów

KROK 4

Uzyskujesz certyfikat bezpiecznego zniszczenia dokumentów.

Niszczenie dokumentów - Trójmiasto i okolice

Właściwe obchodzenie się z dokumentacją zawierającą wrażliwe i poufne dane jest dla Twojego przedsiębiorstwa niezwykle istotne. Od niego zależy bowiem jego bezpieczeństwo i reputacja. Naruszenie przepisów dotyczących ochrony danych może skutkować dotkliwymi karami, dlatego zarówno przechowywanie, jak i pozbywanie się dokumentów zawsze powinno przebiegać w sposób kontrolowany. W CrossCut oferujemy Ci maksymalnie wygodne i bezpieczne niszczenie dokumentów. Trójmiasto to jeden z obszarów obejmowanych naszymi usługami. Jeśli chcesz pozbyć się jakiejkolwiek zalegającej dokumentacji, skontaktuj się z nami.

Dlaczego warto wybrać profesjonalne niszczenie dokumentów Trójmiasto?

Oferowane przez nas niszczenie dokumentów Trójmiasto wyróżnia przede wszystkim profesjonalne podejście. Lata doświadczenia w branży usług dla biur pozwoliły nam wypracować prawdziwie kompleksowy system bezpiecznego utylizowania poufnej dokumentacji. Od ich zbiórki, przez transport, aż po samo niszczenie. Świadczymy indywidualne, dostosowane do potrzeb usługi, które zawsze dopasowujemy tak, aby ich przebieg był dla Ciebie maksymalnie komfortowy. Zapewniamy odbiór, bezpieczne, plombowane pojemniki, rozległe możliwości śledzenia powierzonej dokumentacji i kontrolowaną, bezpowrotną utylizację. Po każdym zrealizowanym zleceniu otrzymasz też od nas certyfikat bezpiecznego zniszczenia dokumentów.

Jak przebiega usługa niszczenia dokumentów?

Usługa niszczenia dokumentów skierowana do przedsiębiorstw i instytucji w Trójmieście jest świadczona zasadniczo w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to niszczenie na życzenie, które pozwala w szybki i bezpieczny sposób pozbyć się dowolnej ilości dokumentacji. Drugi – stała współpraca wraz z regularnym harmonogramem odbioru dokumentów, dzięki której możesz systematycznie dbać o porządek w biurze i tym samym, na bieżąco pozbywać się niepotrzebnego ryzyka. Niezależnie od wybranej opcji, transportem dokumentów zawsze zajmujemy się my, nie musisz więc niczym się martwić. Wszystkie powierzone nam dokumenty są plombowane przez konwojenta w specjalnych pojemnikach na Twoich oczach. Samo niszczenie jest przeprowadzane przez wykwalifikowany personel w strzeżonej i monitorowanej całodobowo placówce.

Zleć niszczenie dokumentów i zadbaj o swoje bezpieczeństwo!

Korzystając z naszych usług, masz absolutną pewność, że poufne informacje, wrażliwe dane i zawierające je zbędne dokumenty nie trafią w niepowołane ręce. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego nasze usługi są zawsze realizowane według ściśle określonych, niedopuszczających do powstania żadnych błędów, procedur. Oferujemy też możliwość pełnego monitorowania oraz śledzenia powierzonych nam dokumentów. W celu przechowywania dokumentacji przeznaczonej do zniszczenia przy stałej współpracy zapewniamy Ci także nasze autorskie rozwiązanie – bezpieczne pojemniki CrossBox, umieszczane bezpośrednio w Twoim biurze. W przeciwieństwie do konkurencji gwarantujemy szybki czas realizacji zleceń, a oddawanych nam do utylizacji dokumentów nie musisz w żaden sposób przygotowywać. Zadbaj o bezpieczeństwo swojej firmy z CrossCut! Skontaktuj się z nami!